Potrzebujesz jakościowego i efektownego video?

Wykorzystaj materiały video do przyciągnięcia uwagi swoich klientów. W ten sposób jesteś w stanie dużo efektywniej zwiększyć sprzedaż lub promocję swojej marki. Atrakcyjny materiał filmowy, który przyciąga innych to nie tylko narzędzie do wspierania sprzedaży, ale także promocji bloga, czy kanałów w social media.

Jesteś autorem vloga? You Tube’rem? Szukasz, kogoś kto zajmie się montażem Twoich materiałów? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

"Mieć fan­tazję nie znaczy coś so­bie wy­myślać. To znaczy tworzyć coś z te­go, co istnieje"

Tomasz Mann

Jak przygotujemy Twój materiał filmowy?

  • Na początku określamy Twoje oczekiwania i wyobrażenie o gotowym video;
  • Prześlesz mi swój materiał i ustalimy szczegóły finalnego filmu;
  • Od tego momentu zajmuje się montażem;
  • Po obejrzeniu gotowego materiału wskazujesz ewentualne poprawki;
  • Poprawione i gotowe video renderuję do oczekiwanej przez Ciebie jakości;
  • Od teraz możesz dzielić się swoim filmem, gdzie tylko chcesz.

Ile czasu zajmuje montaż video?

Wszystko zależy od długości materiału, Twoich oczekiwań względem montażu jak i efektu końcowego. Krótkie materiały, jak np. vlogi często otrzymasz gotowe tego samego dnia. Przy dłuższych formach musisz liczyć się z czasem kilku dni roboczych. Filmy produktowe w zależności od długości i stopnia złożoności to od 2 do 4 tygodni.
Jeśli potrzebujesz wyprodukować materiał video od podstaw, to czas jego realizacji ustalamy indywidualnie.

Ile kosztuje montaż video?

Tak jak w większości przypadków, tak i przy montażu filmów,  wycena uzależniona jest od wielu czynników takich jak oczekiwania względem finalnego efektu, długości materiału i czasu niezbędnego na jego sfinalizowanie.
Rozmawiamy o możliwościach w granicach przewidzianego przez Ciebie budżetu i staram się na ile to możliwe elastycznie przedstawić Ci wszelkie możliwości w oczekiwanej kwocie.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z formularza kontaktowego. Wkrótce otrzymasz pierwszą wycenę i będziemy mogli zacząć pracę nad Twoim filmem.

W filmie liczy się efekt!

Jestem perfekcjonistą a Twój widz z pewnością zwróci uwagę na szczegóły. Każdy montaż realizuję z wielką starannością, tak aby uzyskać tzw. efekt WOW.
Jakość końcowego materiału filmowego jest dla mnie priorytetem.

Zaskocz swoich odbiorcówprofesjonalnym materiałem video!

Zapytaj o wycenę montażu video