W czym mogę Ci pomóc?

Mam ponad 12 lat doświadczenia w projektowaniu graficznym, druku z wykorzystaniem różnych technologii, projektowaniu stron internetowych. Do tego duże doświadczenie w montażu video, prowadzeniu i projektowaniu blogów. Dołóż do tego wiedzę z zakresu marketingu. Jestem tym, komu możesz zaufać w konkretnych obszarach. Warto postawić na doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko mnóstwo stresu, ale i pieniędzy.

"Połączenie sił to początek,

pozostanie razem to postęp,

wspólna praca to sukces."

Henry Ford

Kiedy potrzebujesz konsultanta?

Konsultant to osoba posiadająca wiedzę wykraczającą poza zakres Twoich zasobów. Kiedy w Twoim zespole brak jest osób z odpowiednim doświadczeniem. Kiedy stawiasz pierwsze kroki w danym obszarze. Wtedy właśnie potrzebujesz konsultanta. Osoby, która dzięki swojemu doświadczeniu będzie w stanie profesjonalnie doradzić odpowiednie rozwiązania. Dzięki temu unikniesz nie tylko stresu, ale i straty pieniędzy. Postaw na doświadczenie!

Wykorzystaj moje doświadczenie!

Posiadam bogate doświadczenie w projektowaniu graficznym i druku. Stąd wiem, jak przygotować projekt pod konkretny rodzaj druku. Specjalizuję się w etykietach produktowych, opakowaniach, nietypowych materiałach. Doświadczenie zdobywałem w agencjach reklamowych, jak i pracując dla zleceniodawców, w szczególności w branży FMCG.

Wiem jak dobrze zaprojektować stronę www, blog, sklep internetowy, który sprzedaje. Ponad 12 lat doświadczenia, któremu możesz zaufać.

Montuję filmy. W tym te sprzedażowe, vlogi, okolicznościowe itp.
Wyobraźnia i wiedza, która przekłada się na konkretne rezultaty.

Jak wyceniam konsultacje?

Wycena konsultacji sprowadza się do obszaru i zakresu, w którym Twój biznes potrzebuje wsparcia.
Jeśli jesteś twórcą internetowym wszystko wygląda podobnie.
Opisz mi, czego dotyczą Twoje problemy i jakie masz wątpliwości.
Razem z pewnością uda nam się je przełamać. Jednocześnie dbając o Twoje budżety. Pamiętam jednak, że zwykle pomoc doświadczonego konsultanta pozwala zaoszczędzić więcej niż dziesiątki godzin spędzonych na próbach i chybionych strzałach. Daj mi znać z czym masz problem. Rozwiążemy go wspólnie, jednocześnie dbając o Twoje zasoby.

Wartościowe konsultacje,na których korzystasz!

Jakich konsultacji potrzebujesz?