Blog, który Cię wyróżni

Blog to jedno z najlepszych narzędzi aby nie tylko zaistnieć w sieci, ale także zacząć zarabiać w internecie. Warto, żeby jego design był przemyślany, a prezentacja treści zachęcająca do zapoznania z całością publikowanego contentu.
Myślisz o tym żeby zacząć pisać bloga? Chcesz aby Twój blog był bardziej atrakcyjny niż dotychczas? Potrzebujesz porady w kwestii rozwiązań, zastosowanych wtyczek, doboru hostingu, zaawansowanych zmian? Zapraszam do kontaktu.

"Bloguj z pasją. Pasja się rozprzestrzenia. "

Scott Stratten

Jak projektuję blogi i sprawiam, że żyją?

  • Na początku współpracy określamy Twoje oczekiwania;
  • Dobieramy odpowiedni motyw lub decydujemy się na projekt od podstaw;
  • Szkicuję dla Ciebie pomysły na wygląd Twojego bloga;
  • Ty mówisz mi o tym, co chcesz ewentualnie zmienić i dyskutujemy;
  • Zajmuję się częścią wdrożeniową na przykładowych tekstach;
  • Jeśli uznasz, że wygląd bloga jest dokładnie taki jaki chcesz, przechodzimy dalej;
  • Przenoszę gotowy layout na Twój hosting i jeśli nie masz podpiętej domeny, ja zajmuję się resztą;
  • Cieszysz się ze swojej platformy i raczysz czytelników wartościowymi treściami;
  • Masz pomysł na zmiany? Dajesz mi znać i pracujemy dalej.

Ile czasu zajmuje stworzenia bloga?

Drobne poprawki na Twoim obecnym blogu to często kwestia minut lub kilku godzin. Jednak stworzenie bloga od podstaw wymaga więcej pracy. Zależnie od Twoich oczekiwań i tego czy korzystamy z gotowych motywów, czy też zdecydujemy się na motyw pisany od podstaw, czas może wyglądać naprawdę różnie. W większości wypadków zamkniemy się w okresie około dwóch tygodni.
Pamiętaj jednak, że odpowiednia optymalizacja kodu pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki, aby Twój blog był lepiej odnajdywany w sieci, to dodatkowy czas.
Wiedz jednak, że każda praca nad blogiem jest bardzo indywidualna.

Ile kosztuje wykonanie bloga?

Każdorazowo wycena przygotowywana jest indywidualnie. W końcu ciężko przewidzieć czy oczekujesz drobnych zmian w obecnym wyglądzie bloga, czy też oczekujesz stworzenia go od podstaw, lub dostosowania gotowego motywu.
Przy drobnych poprawkach wyglądu przyjmuję rozliczenie godzinowe, które na chwilę obecną wynosi 60 zł/h.
Jeśli jednak oczekujesz wdrożenia gotowego motywu lub napisania go od podstaw, to wiedz, że wycena będzie tym bardziej precyzyjna, jak dokładny będzie opis Twoich oczekiwań.
Jeśli chcesz dowiedzieć się ile może kosztować wykonanie Twojego bloga – skorzystaj formularza dostępnego niżej. W odpowiedzi otrzymasz w miarę dokładną kalkulację wraz z sugestiami, co do tego co powinno znaleźć się na Twoim blogu, lub co też jest całkowicie zbędne.

Blog na WordPress

1/3 internetu to WordPress. Każdego dnia większość ruchu w sieci przechodzi przez witryny oparte właśnie na tym systemie zarządzania treścią. Znam go od podszewki. Zaufaj doświadczeniu i razem stwórzmy Twoje wyjątkowe miejsce w internecie.

Blog to Twoje miejsce w sieci.Razem sprawimy, że będzie wyjątkowe!

Zapytaj o swojego bloga!